ندای ماهین
ماهنامه سیاسی اقتصادی
درباره ندای ماهین


ندای ماهین
www.nedayemahin.ir
ماهنامه سیاسی اقتصادی
تحلیلی خبری به زبان فارسی دارای مجوز شماره 77703/95 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
صاحب امتیاز و مدیر مسئول سید احمد حسینی ماهینی
آدرس تهران فرحزاد خیابان امامزاده داوود پلاک 169
mahinvare@gmail.com
02133166179
1565846418

مدیر سایت : سید احمد حسینی ماهینی
شنبه 31 مرداد 1394 :: نویسنده : سید احمد حسینی ماهینی

شرکت های خارجی برای سرمایه گذاری نمی آیند، آن ها می آیند تا تحریم شکنان را شناسایی کنند، و بدانند ایران در دوران تحریم، ایران چگونه عمل می کرده، که اینهمه پیشرفت داشته است. آن ها می خواهند از این تجربه، برای نجات شرکت های خود استفاده کنند. لذا برای کسانی که ذوق زده می شوند باید گفت:

تاکتیک هجوم به ایران، در گذشته هم بوده ولی این بار، با سه هدف اصلی دنبال می شود: اول شناسایی راه های در رو ایرانیان، که بتوانند آن راهها را ببندند، تا ایران مجبور شود از کالاهای: آن ها خریداری کند.

دوم : سرمایه گذاری در امور سطجی و روبنایی، برای افزایش تقاضای مردم ایران، تا بتوانند دوباره بر بازار ایران مسلط شده، و تقاضاهای مصنوعی ایجاد نمایند.

سوم خام خری و توسعه: استفاده از مواد خام ایران، آن هم به منظور فراوری و صادر کردن: مجدد آن به ایران. زیرا ایران خود می تواند فراوری کند، ولی آن ها این راه ها را شناسایی و نابود می کنند. تا مثلا خاک رس را از ایران بخرند، و با بسته بندی مناسب آن را به عنوان: کائولن به ده برابر قیمت، دوباره به ایران بفروشند.

البته براساس توافق جان کری و ظریف، تحرک وسیعی بعد از قطعنامه آغاز شد. ظریف عهده دار مذاکره با خط مقاومت شد، تا آنان را از لیست سیاه خارج کرده! و ازجمع تروریست ها بیرون بیاورد.  و جان کری مامور شد شرکت ها را: بسوی ایران کیش بدهد، تا ایران از انزوای اقتصادی خارج شود.

و این لحن آن ها است که: باید به انتخابات دو طرف کمک شود. اگر ظریف موفق شود، نخست وزیر تروریست و سلفی را، به بشار اسد تحمیل کند. آمریکا هم آن کشور را از لیست: تروریست ها خارج می کند. زیرا مطمئن می شود که: افعال معکوس در حال انجام است. و دولت متهم به تروریستی بشار اسد، اکنون واقعا تروریست شده! و این آمریکا را ارام می کند.

  از این طرف هم، رفت و آمد شرکت ها، البته بدون هیچ نتیجه ای ، اینطور وانمود می شود که ایران، از انزوا خارج شده و اقتصاد آن، رو به رونق است و: رکود در حال از بین رفتن است.

     نتیجه این حرکت ها هم مشخص است: تورم هرچه بیشتر برای ایران، و ترور هرچه بیشتر برای خط مقاومت. این حرکت را حرکت کپسولی هم نام گذاری کرده اند . زیرا کپسول های ضد سرماخوردگی یا عفونت، مانند آمپی سیلین های بالای 500،خاصیت بخصوصی دارند:   اتم ها و مولکول هایی طراحی شده اند، که غذای مورد علاقه ویروس های سرما خوردگی است. اما فقط پیکره دارند، و قابل هضم یا جذب ویروس نیستند.

      لذا ویروس ها با دیدن این ترکیبات، به دور آن جمع می شوند و به خیال خود، در حال خوردن غذاهای مقوی و خوشمزه هستند! ولی بعد از شش ساعت ور رفتن، می بینند که گول خورده اند! از آن ها جدا می شوند تا: سراغ غذاهای دیگر بروند. این شش ساعت را دوز دارو می گویند، برای همین است که این کپسول ها، باید  هر شش ساعت یکبار میل شوند. زیرا به محض جدا شدن ویروس ها، دوز جدید می اید و ویروس ها را، شش ساعت دیگر مشغول می کند! اگر دارو مرتب و بموقع مصرف شود، در عرض سه روز ویروس های گول خورده، گرسنه می مانند و تضعیف می شوند. و حالا نوبت آنتی کر های بدنی یا گلبول های سفید است  ، که به آن ها حمله کنند و از بین ببرند.

      ورود شرکت های خارجی به ایران، تحریک تقاضای ایرانیان است تا بازار ها، آماده مصرف کالاهای خارجی شوند. اما این شرکت ها در تولید نقش نخواهند داشت، زیرا وظیفه آنان پاسخگویی به تقاضای تحریک شده است. لذا این بار مردم بجای خرید کالاهای چینی و: کره ای یا ایرانی، مردم به دنبال خرید کالاهای: آمریکایی و اروپایی خواهند بود.


Please do not get excited!
Foreign companies to invest, do not come, they come to identify embargo breakers, and know Iran under sanctions, Iran's how it has been so much progress. They want the experience to save their companies. So for those who are excited to say:
Tactics invasion of Iran, in the past, but this time, with three main objectives are to: (i) identify ways to face the Persians, which can block roads, Iran would have to be of the goods: they buy.
Second: Investment in Stjy and superstructure, to demand of the Iranian people, to again dominate the market, and create artificial demand.
Raw third donkey and development of raw materials, processing and export it to: Iran again. Because Iran can be processed, but it is the way to identify and destroy. To buy from Iran, for example clay, and by packaging it as: kaolin to ten times the price, then sell to Iran.
However, based on the agreement, John Kerry and elegant, dynamic range after the resolution was initiated. Undertake delicate negotiations with the resistance line to remove them from the list! And take out the terrorists. And John Kerry was commissioned companies: to give Iran Kish, Iran's economic isolation out.
And it is this tone that should help the two sides. If the fine is successful, the Prime Minister and Salafist terrorists, Bashar al-Assad to impose. America is the country from the list of terrorists out. Because it ensures that the reverse action is ongoing. And the government of Bashar al-Assad accused terrorist, now really terrorists! And America and the Pacific.
  This way, the travel companies, but without any result, it assumes that Iran's isolation and its economy continues to boom and recession are diminishing.
     The result of this move, too, is clear: inflation further to Iran, and terror more for resistance line. This movement have called for healing either. For cylinders against a cold or infection, such as ampicillin top 500, have a special property: the atoms and molecules that are designed, the favorite food of the cold virus is gay. But only the body, and are not digested or absorbed virus.
      The viruses to describe these compounds to gather around it and to your mind, are eating nutritious foods and are delicious! But after six hours scamp, who has been fooled! They are separated so: go on to other foods. This six hour dose say, so that the capsules should be every six hour drive. Because as soon as the separation of viruses, and the viruses will have new doses, six hours is busy! If the medication is taken regularly and in a timely manner, within three days of viruses fooled, starve and are weakened. And now anti chorus physical or white blood cells, which attack and destroy them.
      Login foreign companies to Iran, Iranian demand to stimulate the market, they are ready to use foreign goods. But these companies are not involved in production, because it's their job to meet demand is stimulated. So this time, instead of buying from China and Korea or Iran, people looking to buy goods, Americans and Europeans will be.
نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

 
به عموم جوانان در اروپا و امریکای شمالی
 
حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در برخی دیگر از کشورهای غربی مرا متقاعد کرد که درباره‌ی آنها مستقیما با شما سخن 
 
بگویم .


ادامه مطلب


نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :

همانطور که خداوند می خواسته: امام حسین ع را شهید ببیند، اکنون نیز اراده خداوند بر آن است که: فتح مکه به دست یمنی ها صورت گیرد، ولی مسئولین یمنی کوتاهی می کنند! و در انجام ماموریت خود واهمه دارند.

ای مسئولین یمن، از خدا بترسید و از آل یهود نترسید، بدانید که مردم یمن و کل دنیا با شما هستند. تا مادامی که به سوی فتح مکه می روید، و اگر شما کوتاهی کنید، خداوند شما را می برد، و گروه دیگری را می آورد که: هم خدا را دوست داشته باشند، و هم خدا آن ها را دوست داشته باشد.

بدایند و آگاه باشید: بیشترین صدمات را در تاریخ معاصر، همین آل سعود یا آل یهود، بر اسلام وارد کردند. آن ها با فساد و شهوترانی و: ایجاد سایت ها و ماهواره های ضد اخلاقی، نسل جوان را فاسد کردند و: با تهیه و توزیع داروهای تقلبی، نیروی زاد و ولد آن ها را نابود کردند. تا جلوی ازدیاد نسل شیعه را بگیرند. البته همه گروهها، به اسلام خدمت می کنند ولی بسیاری از: گروهها فریب آل سعود را خورده، و دست از دین داری برداشتند.

    تبلیغات ضد اسلامی سعودی ها، دو جنبه متضاد داشت: از یکسو با اجرای شدید اصول ارتجاعی،  و از سوی دیگر با تبلیغات ضد اخلاقی . یعنی جوانانی را که عاشق شهوت بودند، از طریق سایت های جنسی و پورنو از میدان به در می کرد، و جوانان انقلابی را هم با نشان دادن: چهره خشن از اسلام دور می کرد. قطع کردن دست دزدان، بدون توجه به شرایط آنان، مانع شدن حضور زنان در فعالیت های اجتماعی، تعدد زوجات پیران، و فساد اخلاقی زنان داخل حرم، همه راههایی بود که آل سعود طی می کرد تا: مردم دنیا را از اسلام دور کند.

چهره خشن القاعده و گروه های سلفی، در کشتار مردم یمن و عراق  و لبنان، در ظاهر برای مبارزه با رشد تشیع بود، ولی کشتار مردم  مصر و لیبی و فلسطین و: جاهای دیگر در افعانستان و پاکستان، دست آن ها را رو کرد و: چهره ضد اسلامی آنان را نشان داد. و همه دنیا دیدند که آل سعود و داعش، هیچ دینی را قبول ندارند. آن ها سال ها زیر نقاب اسلام با: دین اسلام مبارزه کردند، و کسی این را باور نمی کرد.

کشتار مردم یمن راه را باز کرد: تا مردم دنیا بدانند که: آل سعود یهودی واقعی هستند، زیرا در ماه ذی القعده که از ماه های حرام است، و جنگ در ان منع شده، باز هم به کشتار و بمباران مردم یمن ادامه می دهند. آن ها تا امروز تبلیغ می کردند، که حافظ اسلام هستند! و خادم حرمین شریفین، ولی امروز دیگر نمی توانند. زیرا که مانند یزید در ماه حرام قصد: کشتن مردم کردند و با اینکه، خود را قدرتمند می دانند، ولی دست از جنگ نکشیدند.

    ای مردم یمن، در روایت های زیادی، ائمه ما از شما تعریف کرده اند. یکی از مراکزی که به یاری امام زمان عج، برمی خیزد را یمن معرفی کرده اند. لذا اگر خواستار حفظ این کرامت، و توجه پیامبر و امامان، به خودتان هستید به مسئولین تذکر بدهید. تا هرچه سریعتر راهی فتح مکه شوند. تعلل در این کار، به جنگ بیشتر و: کشتار بیشتر مردم یمن می انجامد، زیرا که آن ها برای نجات خود، مجبورند مردم یمن را قربانی کنند.

      کافی است یکی از علمای شما، حکم جهاد بدهد تا از سراسر جهان، مردم برای کمک بیایند. هم اکنون مردم دنیا در انتظار حکم: رهبران شما هستند. زیرا تصور می کنند که: یمن مایل نیست که در این فتح بزرگ، کسان دیگر را شریک قرار دهد! و خود به تنهایی می خواهد، این کار را انجام دهد. ولی می بینیم که به تنهایی قادر نیستند، همانطور که آل سعود هم به تنهایی نمی جنگد، قطر و کشورهای دیگر را، به کمک طلبیده است.

     لذا برای اینکه نقش تاریخی خود را، آگاهانه ایفا کنید، لازم است که مسئولیت خدایی خود را درک کنید، و اعلام جهاد نمایید تا برای فتح مکه، هرچه سریعتر اقدام شود. و مردم شما هم از: حملات ددمنشانه و وحشی عربستان، نجات پیدا کنند

While Yemeni officials, killing more people in Yemen.
As God asked: Imam Hussein as a martyr, see, now it is God's will that Yemenis Mecca to be done, but Yemeni officials fail to! And its mission are afraid.
A Yemeni officials, fear God and not be afraid of Al-Semitism, and the whole world know that the Yemeni people are with you. As long as you go to Mecca, and if you fail, God takes you, and bring another group that did not love God, and God loves them.
Preserve and aware: Most of the accidents in recent history, the House of Saud or on Judaism, Islam had arrived. Their corruption and lust and create satellite sites and immoral, and corrupt the younger generation: the production and distribution of counterfeit drugs, the birth is destroyed. Shiites take to prevent breeding. Of course, all the groups, to serve Islam but many of the groups have been deceived by the Saudis, and took from religion.
    
Saudi anti-Islamic propaganda, had two contradictory aspects: on the one hand with a sharp implement reactionary principles, and the other with immoral propaganda. The young people who were in love with lust, the sex and porn sites in the field, and revolutionary youth by showing: the violent nature of Islam away. Cut off the hands of thieves, regardless of their circumstances, hinder women's participation in social activities, polygamy, the elders, and the moral corruption of the women in the sanctuary, all the way through the House of Saud to people around the world of Islam.
Rough face of al-Qaeda and Salafi groups, the slaughter of the people of Yemen, Iraq, Lebanon, ostensibly to fight the Shia growth, but the killing of Egypt, Libya and Palestine: Elsewhere in Afghanistan and Pakistan, he turned on them and figures demonstrated their anti-Islamic. And all saw that the House of Saud and Islamic world, no religion, do not agree. Their years under the guise of Islam: Islam fought, and he did not believe it.
Yemen killing people opened up the world to know that the Saudis are the real Jews, because in the month of Dhu Al Qaeda that is forbidden months, and forbids wars still continue to kill and bomb the people of Yemen . They were promoted to this day, to protect Islam! And the Custodian of the Two Holy Mosques, but today they can not. Because like Yazid in the sacred month plan: kill people and although his powerful know, but the fight stopped.
    
O people of Yemen, in many versions, the imams we have about you. One of the centers is to help Imam Mahdi, and Yemen have introduced arises. So if you want to preserve the dignity, and the Prophet and the Imams, to the authorities mentioned your manager. The faster way to Mecca. The delay in this work, to war and killing more people in Yemen last, because they are to survive, they have to sacrifice the people of Yemen.
      
Simply one of the scholars you give up jihad around the world, people come for help. Now the world awaits the verdict: You are the leaders. Because they think that Yemen does not want that in this large village, someone else's partner! And his will alone, to do this. But we see that they are not alone, as the House of Saud is not fighting alone, Qatar and other countries, had asked for help.
     
Therefore, because of its historic role, consciously play, it is necessary that you understand your responsibility to God, and declare jihad until the conquest of Mecca, immediate action. And you people of the brutal and savage attacks in Saudi Arabia, to be saved

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :
جمعه 30 مرداد 1394 :: نویسنده : سید احمد حسینی ماهینی

جوسازی های علیه كمیسیون 15 نفره مجلس از حالا آغاز شده تا در تصمیم گیری آنان اثر بگذارند و مانع استیفای حق ملت شوند عجیب است كه چرا وزارت خارجه اینهمه اصرار دارد كارهایی كه انجام می دهد نه مجلس در جریان باشد نه مردم! همین اصرار نشان می دهد كه ریگی در كفش دارد! البته ما دو احتمال می دهیم احتمال اول اینكه خودشان اصلا برجام را نخوانده اند و می ترسند مجلسی ها یا مردم بخوانند! لذا بنظر ما باید مجلس اصل توافقنامه را به زبان اصلی مورد بررسی قراردهد و به ترجمه های استرلیزه شده كفایت نكند. مثلا بازرسی هرگجا و هرزمان را آینها ترجمه كنند هیچ كجا و هیچ زمان! چون تفاوت این دوكلمه فقط یك حرف نا قابل ان است!

احتمال دوم البته خدا به دور شاید غرضی در كار باشد یعنی بخواهند به برادران آمریكایی اجازه تسلط بر همه امور ایران را بدهند كه زیاد مهم نیست!امریكایی ها قبلا ایران بودند و سبیل برخی از آقایان هنوز چرب است و لذا كسی ضرر نمی كند ایران به این بزرگی با اینهمه منابع نفت و گاز و معدن به چه درد ما می خورد ما كه نمی توانیم استفاده كنیم بگذار آن ها بیایند

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :
جمعه 30 مرداد 1394 :: نویسنده : سید احمد حسینی ماهینی

بهتر است بجای صندوق صدقات، این بار صندوق زکات و یا خمس، طراحی شود زیرا، صدقه دادن مستحب است ،ولی خمس و زکات واجب است. این البته یک نماد است. یعنی در کار هایی که معمولا، به مردم بیشتر مراجعه می شود، اکثرا مستحبات است! و تصور می شود که مردم خودشان، کار واجب را انجام می دهند و: نیازی به تسهیلات نیست.

پرداخت حضوری خمس و زکات، البته بسیار خوب است، ولی ازنظر بعد مسافت ، توانایی مراجعه و شناسایی صحیج منبع و: دسترسی آسان معمولا دچار اشکال می شود. مثلا شما ببیند اگر کسی بخواهد صدقه پرداخت کند، کافی است حتی در منزل یا محل کار خود، یک صندوقچه داشته باشد. اصلا وجود صندوق صدقات بر سر: هر کوی و برزن خود تبلیغ دریافت است، و از هر نوع تبلیغات و دعوتنامه قوی تر است.

اما وقتی کسی می خواهد خمس بپردازد، معمولا با مشکلات روبرو است، اولا باید یک روز تمام وقت بگذارد! بعدا آیا بتواند تا محل پرداخت برود، آیا آن شخص گیرنده حضور داشته باشد، اعتراضی نکند و یا گوشه و کنایه ای نزند؟ یا نگوید فعلا رسید نداریم یا بعدا رسید را، به منزل شما می فرستیم و..

از همه مهمتر اینکه اشخاص غالبا، در آمد متوسط و زیر متوسط در آمد دارند، و میزان خمس آن ها گاهی کم است، که از یکطرف صرف نمی کند: کرایه مسیر بدهد، و یا وقتی پرداخت می کند، نگاه های دیگران او را ازار می دهد. در حالیکه اگر صندوق باشد، هرکس در هرکجا و هر: مبلغی که میتواند انجام می دهد.

در امور صدقه یا باصطلاح نیکوکاری، سازمان های دولتی و شخصی زیادی، در حال انجام وظیفه هستند، گاهی همانند گدای سامرا کنار خیابان می ایستند، و با اصرار از: شخص می خواهند که صدقه دهد! یا اینکه در مترو از کارت مترو هم، برداشت می کنند و یا از: شارژ تلفن همراه هم صدقه، از آن ها گرفته می شود!

یا اینکه حساب های جاری مختلفی، برای دریافت ها و تراکنش های بانکی، در نظر می گیرند که: معمولا سیستم اخذ خمس و زکات، فاقد این همه تسهیلات است. در حالیکه خمس و زکات، باید اساس در امد های دولت باشد، کسر بودجه دولت هم بخاطر همین است. وقتی دولت یا حاکم شرع ، برای ساده کردن اخذ وجوهات کاری نمی کنند، لذا دچار کمبود بودجه می شوند.

کمبود بودجه را معمولا از طریق: قرض از بانکها یا افزایش قیمت و: سود محصولات شرکت های تابعه، جبران می کنند و این همان افزایش قیمت، یا ایجاد تورم است.در حالیکه پرداخت خمس از سرمایه داران، خود باعث تعدیل در آمد ها، و از بین رفتن فاصله طبقاتی است. و تورم زا هم نمی باشد. زیرا تورم معمولا از طریق اخذ: در آمد از غیر کانال های مشخص است.

افزایش کانال های دریافت خمس و زکات، اشتغال هم ایجاد می کند. چون طبق دستورات اسلامی، حقوق عاملین یا مجریان: دریافت و نگهداری وجوهات شرعی، از محل همان وجوهات محاسبه و پرداخت می شود.

   تفاوت مهم وجوهات شرعی، با وجوهات در امدی دیگر دولت، این است که خمس و زکات، از خود مال است و لذا، حجم و گردش مالی زیادی ایجاد می کند، که به رونق کسب و کار می انجامد. همچنین  براساس خود اظهاری و رضایت هم می باشد. یعنی شخص خودش میداند چقدر پرداخت کند. لذا مامور محاسبه وجود ندارد، و سیستم شکایت و بررسی شکایت، یا بازرسی و حسابرسی نیاز ندارد. و این یعنی برکت داشتن اموال دریافتی

Khums and Zakat
Is better than charity fund, this time Zakat Fund or fifth, is designed for, charity is obligatory, but Khums and Zakat is obligatory. This is of course a symbol. That is work that usually the people who are most often recommended! And thought that the people themselves should do their job and does not need to be facilities.
Pay in person and tithe, of course is very good, but in terms of distance, and the ability to see and identify Shyj source: access is usually wrong. For example, you see if somebody wants to pay alms is sufficient even at home or at work, have a treasure chest. There is no charity fund over any advertisers get their streets, and more powerful than any advertisement and invitation.
But when someone wants to pay Khums, usually face problems. First, there must be a full-time day! Then you can go to the place of payment, whether the recipient is present, does not protest or figural does not have? Or say we have reached now or later receipt, and send you home.
Above all, people often came in the middle, and low income, and the fifth is a little sometimes, that just does one thing: pay the rent, or the payment, see him hurt others Gives. However, if the fund, anyone, anywhere and any: the amount that can be done.
In the so-called charity or charities, government agencies and large private, are on duty, sometimes like a beggar Samarra roadside stand, and at the insistence of the person you wish to charity! Or the subway metro card, harvested or the cell phone charging charity, it would be!
Or different current accounts, to receive and banking transactions, consider that obtaining and tithe systems usually lack these facilities. While Khums and Zakat, should be the basis of government revenues, because of the government's budget deficit. When the government or the judge, to simplify obtaining funds do not work, so they have a lack of funds.
Lack of funds, usually through: borrow from banks or raise prices: profit subsidiaries, compensation, and this is rising prices, or inflation. While the ruling capitalists, leading to adjusted revenue, and the elimination of the gap. And is not inflationary. Because inflation usually through acquisition: Income from other channels are clear.
Will receive channels and tithe, also creates employment. Because according to Islamic rules, law or enforcement agencies: getting and keeping Islamic tax, calculated and paid from the funds.
   
The important difference Islamic tax, with funds other government income, is that Khums and Zakat, his property, and therefore, a lot of volume and turnover, which leads to a boom in business. Also, according to both express themselves and be happy. That person knows how much he paid. Therefore, there is no calculation agent, and the complaint and investigate complaints, inspection and auditing requirements or not. And he received the blessing of the property

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :
چهارشنبه 28 مرداد 1394 :: نویسنده : سید احمد حسینی ماهینی

چرا هرچه می شود از شیعه خرج می کنیم! و از ائمه و فاطمه زهرا مایه می گذاریم؟ حتی اگر بخواهیم کسی را قربانی کنیم، اول از همه سراغ خدا می رویم! و با قسم دروغ، خدا را شاهد می آوریم! دیواری کوتاه تر از دیوار: امام علی و فاطمه زهرا هم پیدا نمی کنیم. سال ها استعمار انگلیس سعی کرد، در اطراف کشور ایران، وهابیت  را ساماندهی کند، و از آن ها برای ضربه زدن به: شیعه استفاده کند ولی شیعه، فقط خود زنی کرد!

    می بینیم که رئیس جمهور هم می گوید: ما هلال شیعه نداریم ! گویا قبلا داشته ایم، و حالا ایشان انکار می کند. در حالیکه همین کلمه هلال شیعه، ریشه در هلال خضیب دارد. یعنی چیزی بنام هلال شیعه، نه در کتاب ها و نه در مقاوله نامه ها، و نه طرح های جهانی نبوده است. آنچه واقعیت داشته طرح: استعماری انگلیس بوده که: به هلال خضیب معروف است.

سال گذشته نماینده ترکیه در مجمع جهانی اهل البیت، در سخنانی به زبان فارسی گفت که: اسرائیل یهودی در صدد تکثیر: اسرائیل اسلامی ( برادران کرد) و اسرائیل مسیحی (ارامنه )، تحت عنوان هلال خضیب هستند و برای اینکه: حواس مسلمان ها را پرت کنند، و آنها را دچار دو دستگی کند، از هلال شیعی حرف می زنند!

    در واقع سال ها است که که انگلیس، با این طرح برای تجزیه ایران بزرگ اقدام کرده است.  و ایران هم همیشه منفعل بوده، و عقب نشینی کرده است. خیانت هایی که ارامنه افراطی، برای تحویل خطه قفقاز به روسیه کردند، در تاریخ موجود است . همینطور کرد های افراطی، در چهار کشور برعلیه: امنیت هر چهار کشور حرکت می کنند. هلال اصلا به همین معنی است، زیرا کرد ها در ایران و ترکیه، سوریه و شمال عراق هستند، و حالت هلالی شکل دارند. در همین ایام که پ ک ک در ترکیه، مشغول مبارزه با دولت ترکیه است، پژاک نیز برعلیه دولت ایران می جنگد. و همین سه روز پیش ،در کامیاران سه تن از پاسداران را شهید  کردند. در سوریه هم با داعش برعلیه: دولت سوریه همکاری می کردند.

  براساس نظریه های موجود، مشوق اصلی ایجاد داعش  در عراق، کردها بودند و بعد از ظهور داعش، و حمله آنان به کردستان عراق، ابتدا مقاومتی صورت نگرفت! و مسعود بارزانی اعلام کرد: ما با داعش جنگ نداریم! اصولا نظریه می گوید که: داعش همان تفکر هلال خضیب است. یعنی منطقه ای که در طرح بوده، اکنون مورد ادعای کردهای افراطی است.

آن ها در ظاهر برای اتحاد کرد ها می جنگند، ولی کردستان عراق بیشتر ترک و عرب هستند تا کرد! ولی زبان کردی و خط کردی، بر آنان تحمیل می شود و همه: ترک های کرکوک و اعراب موصل هم، باید پیشمرگه باشند و: عضو حزب کومله نیشتمانی شوند.

    حالا این تاریخچه خطرناک را فراموش کنیم، و واژه جعلی هلال شیعه را مطرح کنیم، درست نیست. اصلا برای شیعه، همانطور که رئیس جمهور محترم هم گفتند، هلال متصور نیست، بلکه بدر اسلام و قمر اسلام مطرح است .

    زیرا با وجود 12کشور شیعه و 57 کشور: آشنای یه  اهل بیت و 199کشور دوست دار شیعه، هلال معنی ندارند. هلال یعنی یک باریکه خمیده! ولی شیعه همه اسلام است . کسی نیست که اسلام را قبول داشته باشد، ولی فضائل اهل بیت را منکر باشد، یا با آن دشمنی کند. دشمنان اهل بیت، همان هلال خضیبی ها هستند ک:ه در ابتدا به اسم کرد ها مطرح شدند، ولی اکنون به عنوان داعش مطرح است .

    ریشه داعش در همین تفکر است. زیرا انگلستان برای مبارزه با قدرت ایران، ابتدا با فرانسه و سپس با روسیه صلح کرد! و در مقابل هجوم روسیه قدیم،  سلاح های خریداری ایران را تحویل نداد. اکنون نیز با تحریم ایران، بجای انگلیس، شش کشور در یک جبهه قرار دارند. اینها مشکلی نیست، مشکل آن است که خود ما هم، با آن ها همصدا باشیم ! و بخواهیم شیعه را تضعیف نماییم

Shiite crescent or the Fertile Crescent?
Why is the Shiite spend! And the leaders and leave Qatmh Z. It? Even if someone is a victim, first of all turn to God, we go! And swear falsely, we see God! Wall shorter than the wall of Imam Ali and Fatima did not find. For years the British tried around the country, organizing Wahhabism, and from them to hit the Shi Shi use it, the only woman!
    
I see that the President has said we do not Shiite crescent! It seems that we have already, and now he denies. However, the word Shiite crescent, is rooted in the new Khzyb. Something called Shiite crescent, not in books, not in the protocols, and global initiatives were not. What is true of the project: that the British colonial to its famous Khzyb.
Last year, the Turkish representative at the World Assembly of Ahl al-Bayt, in a speech in Farsi said that Israeli Jews seek to replicate: Islamic Israel (brothers) and Israel Christians (Armenians), are entitled to full Khzyb: Muslims senses Perth, and divided them up, talk of a Shiite crescent!
    
In fact, for years the British, with the plan to divide Iran has great action. And Iran has always been passive, and retreated. Armenians betrayed the extreme, for delivery to Russia's Caucasus region, the date is available. So extreme that, in four countries against the security of every four moves. Crescent does this mean for Kurds in Iran and Turkey, Syria and northern Iraq, and the crescent shape. Meanwhile, the PKK in Turkey, the Turkish government is fighting the PJAK also fighting against the Iranian government. And that three days ago, in Kamyaran three of the Iranian Revolutionary Guards as a martyr. Isis in Syria against the Syrian government worked.
  
According to current theories, the main incentive in Iraq, Kurds and after the advent of Isis, and their attack on Iraq, did not initially resist! And Massoud Barzani said, we do not war with Isis! Basically, the theory says that Isis is the Khzyb new thinking. The area where the project is now claimed by the Kurds in the extreme.
They appear to be fighting for the Union, but leave Kurdistan and Arab Iraq to be! But the Kurdish language and Kurdish lines, imposed and all: the Arabs to leave Kirkuk and Mosul, should be Peshmerga member of the Komala Party Nyshtmany.
    
Now we forget this history is dangerous, and fraudulent word Shiite crescent ask, is not true. Even for Shiites, as the President has said, there is new, but Badr Islam and Islam's moons.
    
Because there are 12 countries with Shiite and 57 countries: the familiar one inmate and 199 countries friendly Shiite crescent have no meaning. Crescent is a curved beam! But all Shia Islam. No one will have to accept Islam, but to deny the virtues of Ahl al-Bayt, or with the enemy. Enemies of Ahl al-Bayt, are the new Khzyby an e were raised in the first name, but is now as ISIS.
    
Islamic roots of this thinking. For England to fight the power of Iran, the first by France and then made peace with Russia! And the onset of old Russia, Iran bought weapons not handed over. Iran sanctions already in place in England, six countries are on the same side. This is not a problem, the problem is that we are, we join with them! And we want to weaken Shiite

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :

مدیریت جهانی موفق ایران

در مورد مدیریت ایرانی، سه نظریه وجود دارد: نظریه اول می گوید با توجه به معیار ها، و پیشرفت های علوم مدیریت در غرب، ایران از این علم بی بهره است. دموکراسی را تازه یاد می گیرد و تمرین می کند. سال ها باید کتب مدیریت غربی را، ترجمه و آن را استفاده کند، تا بتواند به رشد و توسعه برسد، تمدن را یاد بگیرد و به کار ببندد.

دسته دوم غرب زدگان اسلامی هستند ! سکولار هایی که برای همراهی با جماعت، دم از اسلام می زنند و: هر نوع تئوری مدیریت غربی را، با یک پسوند اسلامی، ذبح کرده و حلال می کنند!آن ها می گویند عقل اساس دین است، و چون عقل غربی ها، در این زمینه ها بیشتر کار کرده، لذا باید همه را دربست پذیرفت، اسلامی و غیر اسلامی هم نداریم! لذا اضافه کردن یا نکردن هم فرقی نمی کند، ولی چون مردم ما مذهبی هستند، بهتر است دنباله هر کلمه، یک واژه اسلامی را اضافه کنیم: مانند روانشناسی اسلامی، مدیریت اسلامی، اقتصاد اسلامی و ...

ولی ما برعکس، معتقدیم اگر در غرب علومی هم هست، از شرق الهام گرفته و تمام: اصول مدیریت آن ها فقط:  نظم دادن به این تئوری ها است. زیرا آن ها ادعا می کنند: علم مدیریت از قرن بیستم و: با ظهور فردریک تیلور آغاز شده است! در حالیکه علئم مدیریتی، جدا از بشریت نبوده است. از هنگامیکه انسان اجتماعی زندگی کرد، یا آن را شروع کرد، باید مدیریت می کرد. والا کار های موازی و: رقابتی و دشمنی اجتماع را از بین می برد.

    لذا باید گفت پرسید: آیا کشور داری بزرگ ایرانیان، در زمان هخامنشیان و یا در: تمام دوران ها کمتر از: مدیریت یک شرکت است؟ یا در آن موقع شرکت، و مشارکت وجود نداشته؟ سلسله مراتب وجود نداشته؟ آیا کسی بهره وری را دوست نداشته. آیا آنها تقسیم کار نمی کردند؟ گزینش و استخدام نداشتند ؟ نیروی انسانی خود را آموزش نمی دادند؟برای آن ها برنامه ریزی نمی کردند، آن ها را هدایت نمی نمودند؟ این خیلی احمقانه است که فکر کنیم، این ها از زمان فردریک تیلور شروع شده!

از نظر ما این ها همه وجود داشته، فقط فردریک تیلور آن را در کتاب نوشته ! مثل این است که بگوئیم :انرژی هسته ای قبلا نبوده! اتم یا مولکول قبل از پاسکال، وجود نداشته است! ولی میدانیم تمام عناصر وجود داشتند، فقط نامگذاری و دسته بندی آن، توسط مندلیف انجام شده است. یعنی مندلیف 107عنصر را ایجاد نکرده، بلکه آن را دسته بندی کرده .

     دلیل این امر هم بسیار ساده است: می بینیم تمام اساتید غرب با تمام علوم خود، نمی توانند بحران بانک ها را حل کنند، یا بیکاری و کاهش رشد را از بین ببرند. حتی نمی توانند در مقابل رشد اسلامگرایی، مقاومت کنند!اکنون سازماندهی نیروهای اسلامی و مذهبی، بسیار قوی و مدیرت آن ها بسیار پیشرفته تر است.

     یک نمونه ما به ایجاد خبرگزاری: یو نیوز اشاره می کنیم! غربی ها سال ها است که خبرگزاری دارند، و از کوچکی آن را بزرگ کرده اند. تا به امروز که هرماه 200دلار باید بدهند، خروجی اخبار رویترز یا آسوشیتد پرس را مطالعه کنند. اما ایران چه کرد؟ از 35 کشور جهان خبرگزاری های کوچک را دعوت کرد، و اکنون اتحادیه رادیو تلویزیون کشورهای اسلامی، بزرگترین آژانس خبری در تولید و پخش هستند. و آیتده بهتری هم در پیش رو دارند. در حالیکه خبرگزاری های غربی ، هر روز دست به دست می شوند، تا ورشکست نشوند.

     در واقع مدیریت اسلامی بجای: تقلید یا کپی برداری از دیگران، اصول خود را به کار گرفت، و جهشی عمل کرد. به عبارت بهتر بجای سازماندهی از بالا، و بصورت دستوری، سازماندهی از پایین و به صورت دموکراتیک را، در دستور کار خود قرار داد. این روش مدیریت  در همه رشته ها، موفقیت آمیز بوده است. در صنایع نظامی به برتری کامل ایران انجامیده، در انرژی هسته ای غربی ها به گرد: تحقیقات ایران هم نمی رسند، و می خواهند به زور جلوی آن را بگیرند!

الهام بخش این نوع تئوری هم، امام خمینی ره معمار کبیر انقلاب اسلامی بود، که می فرمود: رهبر ما آن طفل 13 ساله است! ایشان بارها فرمودند پابرهنه ها، ولی نعمت ما هستند یعنی استفاده از: ریزیکوال ها برای ماکسمایز کردن بهره وری . ایشان هم از خود نگفته، بلکه پیام قران است که: پیروزی نهایی با مستضعفین جهان است.

 Successful global managing Iran
Iranian management, there are three approaches: the first theory says that according to the criteria, and the development of management science in the West, Iran is deprived of this science. Learns new democracy and practicing. Many years have Western management books, translations and use it, in order to achieve growth and development, civilization learn and apply.
Second hand West Islamic Relief! Secular used to accompany the congregation, and they talk of Islam: Any Western management theory, with a suffix Islamic and halal slaughter are! They say wisdom is the basis of religion, and the Western sense, in It worked most areas, we must all accept the charter, we do not have Islamic and non-Islamic! So it does not matter whether or not to add, but because we are religious people, it is better to follow each word, an Islamic word to add: as Islamic psychology, Islamic management, Islamic economy and ...
But we, on the contrary, argue that if the science is in the West, the East and inspired by the principles of management only discipline is the theory. Because they claim: management science of the twentieth century: the emergence of Frederick Taylor started! While the symptoms management, not separate from humanity. When the social life of humans, or it began, should be managed. Otherwise parallel work: competitive and hostility destroys community.
    
It should be asked whether you great Iranian nation, the Achievement time or at all times less than managing a company? Or at the time now, and there is no participation? There hierarchy? Does anyone not like efficiency. Do not they divide the work? Recruitment and selection did not? They do not train your workforce? For it was not planned, they were not guided? It's so stupid to think that, this time Frederick Taylor started!
In our view these are all there, just by Frederick Taylor in the book! Like to say that nuclear energy is not used! Atom or molecule to Pascal, there is! But we know all the elements were there, just named and it is done by Mendeleev. That Mendeleev not create element 107, but it's classified.
     
The reason is very simple: we all masters West with all their science can not solve the banking crisis, or to eliminate unemployment and lower growth. Can not even against the growth of Islamism, resist! Now Islamic forces and religious organization, very strong and their management is more advanced.
     
We created a sample news Yu refer News! Westerners have said for years, and it's great to have a little. To date, $ 200 per month to pay, Reuters or the Associated Press news outlet to study. But Iran did? Small agency of 35 countries invited, and now radio and television union of Islamic countries, the largest news agency in the production and broadcast. And better Edyth ahead of them. While Western news agencies, changes hands every day, so do not go bankrupt.
     
In fact, instead of management: imitation or copy from others, his principles used, and pop operation. In other words, instead of organizing the above, and on grammatical and democratically organized from the bottom up, put on its agenda. This management approach in all areas, has been successful. Iran took full advantage of the military industry, nuclear energy around the West: Iran investigation did not arrive, and they want to force stop it!
Inspired this theory, the great architect of the Islamic Revolution Imam Khomeini, who said: Our leader is 13-year old child! He said the barefoot over, but we are blessing the use of Maximality Residual  for efficiency. He is not himself, but the message of the Qur'an is that the final victory of the oppressed of the world.

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :

طراحی مکانیزم

جلوگیری از تبدیل صادرات به واردات.

رئیس جمهور ایران خواستار :جهش در صادرات و افزایش: گرایش به تولیدات صادرات محور شد. البته این حرف تازه ای نیست، ولی زیبایی آن تازه است. سال ها است که دولت ها، سعی در کاهش وابستگی بودجه به نفت داشته اند، اگر بیاد داشته باشیم اولین بار، این موضوع در سال های 1330 توسط: دکتر فاطمی مطرح و توسط: دکتر مصدق تقویت شد که: اقتصاد ما باید اقتصاد منهای نفت باشد. و اکنون 64 سال هست که دولت ها اعلام می کنند: به سوی اقتصاد منهای نفت در: حال برنامه ریزی هستند.

    حالا چرا اینهمه طول کشیده و: شاید بیشتر از این هم طول بکشد، و شاید اصلا چنین چیزی انجام نشود! و در حد همان شعار های انتخاباتی باقی بماند، دلایل ساده و روشنی دارد. باید این دلایل را دسته بندی و: راه کار های مقابله با آن را ایجاد کرد، تااین خواسته یا این رویا، تحقق پیدا کند.

اولین دلیل آن دلیل فرهنگی است! آمریکایی ها و انگلیسی ها، به ما یاد دادند که اگر ما نفت داریم، حق ما است که مانند اعراب، هیچ کاری نکنیم تا آمریکایی ها و انگلیسی ها بیایند و: کار های ما را انجام دهند، و ما دست به کمر و آن ها دسته به سینه باشند! ما دستور بدهیم و آن ها اجرا کنند!و دستمزد آن ها را هم ، پول نفت یا خود نفت بدهیم.

این بحث فرهنگی در واقع یک پارادایم، یا کمپلکس دوگانه است. از یکطرف ما را ارباب خود میدانند، و خود را نوکر، و می گویند که: ما  استراحت کنیم و دستور بدهیم، و آن ها کار کنند و نفت بخورند! ولی از طرف دیگر هیچ چیز به ما یاد نمی دهند، تا هرجا خواستند ما را رها کنند، یا قیمت ها را بالا ببرند. و این تف سربالا است، یعنی که این چطور آقایی کردن، و دستور دادن است که: والف آن، در دست نوکران است! یعنی نوکر به ما می گوید: که چه بخواهیم و چقدر به او نفت بدهیم! وما اختیاری از خود نداریم، لذا باید این مشکل حل شود و: مردم بدانند که: گربه برای رضای خدا موش نمی گیرد!

بحث دوم حساب های مخفی یا: پول های خوابیده در بانک های سوئیس است. تا وقتی که واردات دارای درصد های بالا، و اعلام نشده و واریزی های محرمانه است، وضع واردات و تولید داخلی تغییری نخواهد کرد. معاون اول رئیس جمهور، بخوبی می داند که چه کسانی این کار ها را انجام می دهند، ولی هرگز در این مفسده بزرگ، افشاگری نشده است.

    راه حل قضیه این است که اولا، افرادی که در این مسیر قدم بر می دارند، شناسایی و بدون اغماض معرفی گردند. و دو برابر وجوهات دریافتی جریمه شوند. وزارت اطلاعات لیست تمام حساب های: خارج از کشور افراد را داشته باشد، مخصوصا کسانی که برای: ارگان های دولتی خرید می نمایند. آن هم بسیار ساده است. تدارکات چی ها یا وارد کنندگان،  معمولا افرادی هستند که یک شبه، زیر و رو شده اند!

     فقط  پولشویی آنان می تواند: اینقدر آن ها را متحول کند. اگر واقعا می خواهند واردات قطع شود، باید مسیر دریافت و پرداخت این افراد را دنبال کنند. این افراد مانند ماهی لغزنده هستند! ولی ماهیگیرانی هستند که صدتا صدتا، ماهی را در تور می اندازند. لذا باید برای آن ها تور پهن کرد، و در جاهایی که تجمع می کنند رفت، و دور بر آن ها را با تور محاصره کرد، تا به راحتی در دام بیافتند.

آن ها از شرکت های صوری، فامیل های ساختگی! و نام های مستعار استفاده می کنند . که رفت و آمد این شرکت ها، قابل ردیابی است. مثلا یکی از شگرد های آنان، ارزان خری یا آشغال خری ، یعنی دامپینگ است. و این خود گزگ به دست ماموران می دهد، تا آن ها را شناسایی کنند.  داروهای تاریخ مصرف گذشته ، خونها آلوده ، کفش ها و لباس های دست دوم یا اهدایی به خیریه  ، تولیدات از رده خارج و رد شده در بازرسی ها، همه این ها راه حل شناسایی این افراد است .

 Mechanism design
Prevent the conversion of export to import.
Iranian President Mahmoud Ahmadinejad called for: the leap in exports and rising trend in the export-oriented manufacturing. Of course this is not new, but its beauty is fresh. For years, governments have been trying to reduce its dependence on oil money, if you remember the first time, the issue in 1330 by the doctor Fatemi proposed by the doctor certified strengthen the economy, we need less oil economy is. And now 64 years that the government announced to the economy without oil in the planning.
    
Why so long and might take more than this, and perhaps they do not! And in the same campaign slogan remains simple and clear reasons. Should categorize these reasons: solutions created to deal with it, rather willingly or this dream is realized.
The first reason is because the culture! Americans and English, taught us that if we have oil, which is our right as Arabs, Americans and English would do anything not to come and work for us to do, and we are back, and they right in the chest! We give orders and execute them, and pay them well, for oil or oil well.
This cultural debate is in fact a paradigm, or dual complex. On the one hand we know that his master, and his servant, and say that we give rest and order, and work and eat oil! On the other hand we do not teach anything, to where we wanted to leave, or raise prices. And the spit upward, that is, how this man, and command is: valve which is in the hands of the servants! The valet tells us that what we want and how to give oil! We have no option, therefore this problem must be solved and people know that cats are not animals for the sake of God!
The second secret accounts or money lying in Swiss banks. Til import a high percentage, and not with deposits secret, imports and domestic production situation will not change. First Vice-President, knows who's doing it, but never in this great evil, not revelation.
    
The solution is that firstly, people who have walked this path, identify, and without condoning their introduction. And twice fined funds. Ministry lists all accounts: have people abroad, especially those for: government agencies buy it. It is very simple. What supplies or importers, usually people who overnight, have been turned upside down!
     
Money laundering, they can only: so they transform. If you really want to import is interrupted, should follow their route and receive payments. These people are like slippery fish! But a hundred hundred fishermen who fish to put on tour. We have to spread their net, and gather where they go, and with a tour around the besieged, to easily trapped.
They use fictitious companies, bogus family! And their aliases. Commuting these companies, traceable. One of their techniques, or dirt cheap Kheri Kheri, it is dumping. And this gives Gzg agents to identify them. Expired drugs, contaminated blood, shoes and clothes second-hand or donated to charity, production and rejected out of inspections, all of this solution to identify these people.

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :


( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :