ندای ماهین
ماهنامه سیاسی اقتصادی
درباره ندای ماهین


ندای ماهین
www.nedayemahin.ir
ماهنامه سیاسی اقتصادی
تحلیلی خبری به زبان فارسی دارای مجوز شماره 77703/95 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
صاحب امتیاز و مدیر مسئول سید احمد حسینی ماهینی
آدرس تهران فرحزاد خیابان امامزاده داوود پلاک 169
mahinvare@gmail.com
02133166179
1565846418

مدیر سایت : سید احمد حسینی ماهینی
سه شنبه 30 تیر 1394 :: نویسنده : سید احمد حسینی ماهینی

قبل از اسلام مردم همه مشرک بودند یا ظهور اسلام مشرکین برخی ایمان آوردند و برخی کافر شدند بعد از اسلام منافقین ظهور کردند. فرق این سه گروه علاوه بر تواتر زمانی به محتوی عقیده آنان نیز برمی گردد که مطالعه آن برای همه دوران ها و همه اشخاص لازم است تا دچار اشتباهات ناخواسته نشوند و از تاریخ برای زندگی شخصی و اجتماعی درس یاد بگیرند.

مثلا در ایام شبهای قدر برخی ها بودند که می گفتند ما هرچه نگاه می کنیم گناهی نداریم که از خدا بخواهیم ما را ببخشاید! علاوه بر اینکه همین عجب و غرور و خود رادر برابر خدا بی گناه دانستن یک گناه بزرگ است ولی کافی است که ما مروری بر رفتار خود بدون غرور انجان دهیم تا متوجه گناهان حود بشویم: آیا تابحال دروغ نگفته ایم؟ به فرزندان و یا همسر و یا برادران خود ظلم نکرده ایم آیا کلیه در آمد های ما دقیقا حق خود ما بوده است؟

پس بنابر این ستار بودن خدا نباید باعث پر رویی ما شود. زیرا خداوند عیب های ما را می پوشاند و این نباید مانع از شناخت عیب های ما شود زیرا فهمیدن عیب های خودمان باعث اصلاح آن ها می شود . شرک خفی هم از همین موارد است ما ممکن است بگوئیم دوران جاهلیت و مشرکین تمام شده است! در حالیکه خودمان مشرک باشیم.

مشرک در لغت یعنی کسی که برای خدا شریک قائل می شود  و نتیجه عملکردی آن این است که در اهداف و نیات خود برای غیر خدا هم حساب باز می کنیم. مثلا می خواهیم کار نیکی بکنیم می گوئیم هم فال است و هم تماشا هم دل محرومان را شاد می کنیم و هم خدا را در نظر می گیریم. اما این اشتباه است فقط باید خدا را در نظر بگیریم زیرا ممکن است از کاز نیک ما مردم خوشحال نشوند لذا برای بار دیگر آن را انجام نمی دهیم. مثل دکتر که داروی تلخی را برای مریض پیشنهادمی کند و بیمار فکر می کند پزشک با او دشمن است.

علاوه بر آنکه خداوند در این گونه مواقع نه تنها شریک نمی پذیرد بلکه همه اجر شما را هم به شریک خود واله می دهد و می گوید برو اجر را از او بگیر. یعنی اگر 1 درصد نیت شما غیر خدا باشد همه اعمال شما باطل است مانند اینکه شما بهترین غذا را بپزید ولی کمی فضله موش در ان بریزید!

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :
سه شنبه 30 تیر 1394 :: نویسنده : سید احمد حسینی ماهینی

لیبرالیسم اسلامی یا اسلام لیبرالی

برخی ها تصور می کنند تفکر لیبرالی،  فقط به دوران انقلاب اسلامی محدود می شود، که گروهی عقاید لیبرالی را با اسلام تفسیر می کنند. اما این نوع تفکر در طول تاریخ بوده است. لیبرالیسم یا آزادی فردی انسانی، بزرگترین خطر برای این تفکر است . در قران گفته شده که اکراهی در قبول دین نیست، ولی بعد از قبول دین، اگر بازهم اکراه داشته یا در نیمه راه، از دین روی برگرداند، مجازات شدیدی تحت عنوان مرتد، برای او در نظر گرفته شده است . پس ازادی انسان در ابتدای انتخاب است، بعد از انتخاب باید تا انتهای راه را برود. و هیچگونه آزادی برای خود قائل نباشد. 

    این موضوع به عنوان رضوان الهی، یا راضی بودن به رضای الهی تعبیر شده است . مثلا حضرت یوسف می توانست: زلیخا را از خود راضی کند، ولی مانند هزاران برده دیگر، بلافاصله نابود می شد. اما او خود آگاهانه این کار را انجام نداد. بنابر این از آزادی عمل خود استفاده نکرد، و حتی از آن به خدا پناه برد. امام حسین ع هم ، می دانست که شهید می شود. داستان شهادت ایشان از همان بدو تولد، ورد زبان پیامبر و دیگران بوده، ولی مهم آن بود که آخرین لحظه می فرماید:( الهی رضا بقضائک) خدایا به آنچه تو دوست داری، من راضی هستم! زیرا خداوند می خواست که: حسین ع را کشته ببیند(ان الله شاء ان یراك قتیلا)

بنابر این تفاوت لیبرالیزم اسلامی، با اسلام ناب محمدی در همین است: آزادی انسان فقط در دوران تکلیف، و قبل از آن است با رسیدن به سن تکلیف، و آگاهی از حقیقت دین و پذیرفتن آن، باید با ازادی خداحافظی کند. آن هم با اراده و خود آگاهی تمام.. در حالیکع لیبرالیزم اسلامی با عقب نشینی در برابر: توهمات غرب زدگی، آزادی را برای تمام عمر معنی می کند.اگر انسان بخواهد از ازادی که: حق اوست همیشه استفاده کند، سنگ روی سنگ بنا نمی شود. یعنی هیچ چیزی قابل پیش بینی نبوده، و زندگی اجتماعی بشر از هم می پاشد . زیرا انسان موقعی اجتماعی محسوب می شود که: قید و بند هایی را بپذیرد، و آن را همیشه رعایت کند.

     فرض کنید در لباس پوشیدن، اگر قرار باشد واقعا هرکس، هر طور می خواهد لباس بپوشد، خیلی ها اصلا دوست ندارند لباس بپوشند. در حالیکه قرارداد های اجتماعی، چه بصورت نوشته و قانون مدون، و چه بصورت نانوشته و سنت رایج، لباس برای انسان تعریف کرده، حتی نوع آن را هم معین کرده، بطوریکه اگر کمی در آن تغییرات بدهند، وارد سنت یا قانون اجتماعی دیگری می شوند.

اگر کسی چادر سر کند، در یک گروه اجتماعی واقع می شود، که افرادی که بی چادر هستند، از آن مشخص می شود. و اگر کسی هر روز لباس متفاوت بپوشد، به معنی تعویض جایگاه و: گروه اجتماعی خود است، و لذا هیچ گروه  اجتماعی، او را نمی پذیرد. افراد ملون و هرزه پوش را، معمولا به افتاب پرست تشبیه می کنند! گرچه حیوانی به نام افتاب پرست هم، برای خود حیازت یا محدوده ثابتی دارد. یعنی آفتاب پرست خود را با رنگ آفتاب تطبیق می دهد، و بازهم معیاری دارد که از آن پیروی می کند، ولی انسان های ملون یا منافق، به هیچ صراطی مستقیم نیستند.

به گفته قران: منافق کسی است که وقتی با مومنان است، حرف آن ها را تایید می کند ولی، وقتی به سوی دشمن مومنان یعنی کافران هم، می رود می گوید من آن ها را مسخره می کردم! یعنی با هر گروهی بنا بر مقتضیات آن گروه رفتار می کند.

بدیهی است اینگونه افراد، تا موقعی نفوذ یا مقبولیت دارند که: راز آن ها فاش نشده باشد، به محض اینکه معلوم شود: آن ها خود محور هستند و: به هیچ گروهی احترام نمی گذارند، حتی گروه ه کافر هم آن ها طرد می کنند. زیرا: مومنین که میدانند او منافق است، او را به خود راه نمی دهند. کافران نیز اگر اطمینان پیدا کنند: او واقعا کافر است با او معاشرت می کنند، واگر بفهمند که او، کمی هم ایمان دارد رهایش می کنند.

بنابر این لیبرال اسلامی درواقع یک جاسوس دو جانبه بین خدا و شیطان است نه خدا او را می پذیرد چون شرک در دل او است نه شیطان زیرا شیطان بزرگترین ادعایش این است که من شما را مجبور به گناه نکردم فقط وسوسه کردم.

Islamic liberalism or liberal Islam

Some think that liberal thinking, is limited only to the Islamic Revolution, a group too liberal with their interpretation of Islam. But this kind of thinking has been throughout history. Liberalism or freedom of the human person, the greatest threat to this idea. In the Koran it is said that religion is reluctant to accept, but after the church, if there is still reluctance on the part of the religion bring severe punishment as apostates, he is considered. The freedom of choice at the beginning, after the election should go to the end of the road. And does not care for his freedom.

    This is as Rizwan Elahi, or consent to the divine consent has been interpreted. Joseph would say: She's cocky, but like thousands of other slaves, were immediately destroyed. But he did not do it consciously. It did not make use of their freedom, and even took refuge in God. Imam Hussein as well, knew that the martyr. The story of the birth of his testimony, word of the Prophet and the others, but it was important that the last moment says :() God, what you like, I am satisfied! Because God wanted that killed Imam Hussain see (

The difference between Islamic liberalism, and Islam is the same: human freedom only during the assignment, and before reaching the age of what it is, and understanding of religious truth and accept it, you have the freedom to say goodbye. It is also the will and knowledge for all. In Halyk Islamic liberalism back to: hallucinations West oxidation, freedom for all human life. If he means the freedom that is always right, the rock on rock is not. That is anything but predictable, and human social life bursting. Because man is a social occasion that shackle to accept, and it's always comply.

     Imagine the dress, if anyone really, somehow wants to wear clothes, many people do not like to wear clothes. While the social contract, either written or statute, and what is unwritten and tradition, man has defined uniform, even the kind that you set, so that if some of those changes, they enter a different tradition or social law be.

If you wear, it is located in a social group, the people who are in the tent, it will be determined. And if you wear different clothes each day, and switch means: social groups, and therefore no social group, he does not accept. Mellon and People's rep shirts, often likened to the sun worshipers! Although animal called chameleon, for a fixed limit. The chameleon to match the color of the sun, and even a measure that will follow, but the Mellon man or a hypocrite, does not the straight path.

According to the Qur'an, a hypocrite who, when believers say they confirmed, however, when the enemies of the believers, the infidels, too, goes tells me it was ridiculous! This means that each group according to the requirements of the group's behavior.

Obviously, such people are accepted until the middle or that their secret is not revealed, as soon as it becomes clear: They are self-centered and to not respect any groups, even groups which reject the infidel . Because the believers who know the hypocrite he is, he does not speak to them. Unbelievers if they make sure he really associate with him are infidels, and if they understand that he has little faith in their delivery.

The Islamic liberals actually a double agent between God and Satan, not God, he accepts it in his heart, not the devil, because the devil is the largest company is claiming that I did not force you to sin, I only whispered.

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :

جای دوست و دشمن را عوضی گرفتند

عده ای می گویند چه اشکال دارد که: از مراکز نظامی ایران بازدید سرزده شود، مگر منظور ما شفاف سازی با جهان نیست؟در این جمله کوتاه هم مسئله شرک، مطرح است و هم  خیانت.  شرک نسبت به خدا و خیانت نسبت به وطن . حضرت علی ع می فرماید: که اندیشه شرک نسبت به خدا، مانند راه رفتن  مورچه ای در شب تاریک، بر روی سنگ است یعنی آنقدر ظریف، و آهسته است که کمتر کسی متوجه آن می شود.

در دوران انقلاب اسلامی عده ای بنام التقاظی، که برای غرب زدگان ترکیبی از سرمایه داری و اسلام بود، و برای شرق زدگان ترکیبی از مارکسیسم و اسلام بود! که ملی گراها نماد گروه اول، و مارکسیستهای اسلامی نماد گروه دوم بودند.

در دوران ما هم برای خوش آمد: شرق و غرب عده ای لیبرالیسم اسلامی درست کردند، و عده ای اعتدال یا سوسیالسم اسلامی، و این خطر وجود دارد که باز هم، نفوذ آن ها کار را به جاهای باریک بکشد. البته این نفوذ همانند راه رفتن مورچه است، زیرا حتی خودشان این را قبول ندارند!

اما وقعیت این است که برای مبارزه با: سوسیالیزم یا لیبرالیزم بقدری در دامن آن رفتند که، ذهن و فکر و استدلال آن ها با روش لیبرالی یا سوسیالیستی رشدکرد! مثلا در اوایل انقلاب عده ای بودند که برای مبارزه با کمونیست ها، کتاب های آن ها را می خواندند. گاهی بقدری در خواندن کتاب های آنان جلو می رفتند، که بسیاری از کتاب هایی که خود کمونیست ها هم، در خواب ندیده بودند آن ها خوانده بودند!

 بنده خود در دانشگاه تهران درس می خواندم، و آرزویم این بود که یک روزی کتابی از لنین بخوانم، و ببینم اینها چه می گویند! قبل از انقلاب بود و مرا مدتی برای کار دانشجویی، بردند کتابخانه اصلی دانشگاه را گردگیری کنیم! تمام کتاب های اصلی لنین، با چاپ روسی را در انجا دیدم! البته فرصت خواندن پیدا نمی کردم، ولی تعجب من این بود که در دل حکومت شاهنشاهی، و در مخزن کتابخانه آن، کتابهایی است که بعضی ها نخوانده از آن دفاع می کنند، و برخی ها نخوانده آن را رد می کنند.

اینها البته زیاد خطر ناک نیستند، خطر ناک آن هایی هستند که: مثلا برای جواب دادن به اهل سنت، عمرشان را فقط به خواندن کتاب های آنها می گذرانند! و چون از کتاب های شیعی دور هستند، در خیلی از مسائل ناچار می شوند، تا قبول کنند آن ها بهتر هستند! مثلا می گویند آن ها نماز را در پنج وقت می خوانند!این بهتر است تا شیعه، که در سه وقت می خواند.

بنابر این چه در صدر اسلام، که بنی عباس سعی میکرد، عقاید یونان را بهتر از اسلام معرفی کند، یا بنی امیه که در صدد بود، مسیحیت را بهتر از مسلمانان بداند، و حتی در زمان امام رضا ما شاهدیم که: آن ها هر کسی را پیدا می کردند، بعنوان عالم ربانی برای مناظره با امام رضا ع، دعوت می کردند تا شاید، نقطه ضعفی پیدا کنند!

    یا آنان که خون به دل حضرت علی کردند: آنجا که ایشان می فرماید: روزگار مرا آنقدر کوچک کرد، که حالا مردم بیایند بگویند علی و معاویه! یعنی مرا هم سطح او بدانند، و یا مغیره را، باهوش تر ازمن بدانند.

بله اینها مشرکانی بودند، خائن به اسلام و هدف آن ها هم، ملکوک کردن رهبر مسلمین بود، تا مردم را از انها جدا کنند. اکنون نیز عده ای نشسته اند تا فقط، رهبر انقلاب حرفی بزند آن را توجیه کنند و: بی ارزش جلوه دهند! اغلب آن ها هم افرادی هستند که حداقل، تصورشان این است که مردم از آن ها حرف شنوی دارند.

یکی از مصادیق این شرک و خیانت همین: بحث هسته ای است وقتی رهبر انقلاب می گوید: ما نمی گذاریم از مراکز نظامی بازدید شود، آقایان می گویند مگر: شفاف سازی چه ایرادی دارد؟ ما که دنبال بمب اتمی نیستیم چرا می ترسیم؟ خداوند عقل آن ها را آنقدر کم کرده است، که نمی فهمند شفاف سازی برای دشمن یعنی: جاسوسی برای او. و لذا اما م سجاد می فرماید( الحمد لله الذی جعل اعداونا من الحمقا) شکر می کنیم خدارا که : دشمنان ما را از احمق ها قرار داد! که فرق بین دشمن و دوست را نمی دانند، و حتی به اندازه یک میمون نمی دانند: که جای دشمن و دوست کجاست!  دشمن را بالای سر می گذارند، و دوستان را زیر پا! چه رسد به آیه قران که می فرمایید:( اشدا علی الکفار و رحما بینهم) با دشمنان سخت گیر باشید، و یا دوستان مهربان  . آن محبتی که انها به آمریکا و انگلیس، نشان می دهند جای دوست و دشمن را اشتباه گرفته اند.

Instead of friends and enemies were wrong

Some say it is wrong that the military centers unannounced visit, unless we are transparent with the world? In this short time is idolatry, and is considered treason. Worship to God and betraying the homeland. Imam Ali says that the idea of ​​worship to God, like an ant walking on a dark night, on the rock that is so subtle and gradual that few people understand it.

During the Islamic Revolution as an eclectic group, which combines the capitalist West and the Muslim victims, and for the combination of Marxism and Islam-stricken East! Nationalists as a symbol of the first group and the second group were the symbol of the Islamic Marxists.

In our time to welcome: East and West, some true Islamic liberalism, and some moderation or Islamic socialism, and there is a risk that they, through their work to take a narrow places. Of course, this came as walking ants, because even they do not agree with this!

But the position is to fight: socialism or liberalism in the skirt so it went, mind and argued that liberal or socialist methods grow! For example, some people were beginning to fight the communist revolution, the books they read. Sometimes they go so reading books, many of his books that the Communists, too, were sleeping had not read it!

 I was studying at Tehran University, and I wish that one day I read a book by Lenin, and see what they say! Before the revolution and took me awhile to work for the student, the university's main library were not dust! All original works of Lenin, met with the Russian edition! Of course, I did not find time to read, but I was surprised at the heart of the imperial government, and in the library stacks, some read books that defend it, and some refuse to read it.

These are the most dangerous, they are dangerous: for example, to respond to the Sunnis, they spend their lives just to read books! And because of the Shiite books are, in many of the issues are forced to accept it better! For example, say their prayers five times call! It is best to Shiites, who sings three times.

Thus, in Islam, the Bani Abbas tried, Greek ideas better than Islam, or the Umayyad who sought, Christians know better than Muslims, and even during my Imam Reza we saw that they Anyone found, as scholars to debate with Imam Reza invited to perhaps find a black eye!

    Or those who gave blood to the heart Ali: Because he says so small that my time, now people say Ali and Muawiyah Willow! I know the level of his or her Mghyrh, smarter than me to know.

Yes, they were idolaters, traitors to Islam and their aim is to also condemn the leader of the Muslims, so people can not separate them. Now, some people are sitting to say that it is justified and Leader: worthless portray! Often they are people who, at least, their belief is that people listen to them.

An example of this idolatry and infidelity the same: nuclear debate when the Supreme Leader says: We will not let the military facilities visited, the men say, except: clarification of what is wrong? We do not seek nuclear weapons because we are afraid? He has lost so much of their wisdom, do not understand that transparency to the enemy: the spy for him. Therefore, it is said Sajjad () We thank God that our enemies were fools! The difference between enemy and friend will not know, and even the size of a monkey does not know that the enemy is a friend! Enemy pass overhead, and underfoot friends! Let alone the Koran verse that stuck out: the enemies are tough, and good friends (). It is their love for America and Britain, show the friends and enemies are confused. 

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :

آین دومین توافقنامه یا قطعنامه ای است که: ایران موفق می شود از زبان سازمان ملل، دشمن خود را محکوم کند. بار اول آن را به قطعنامه 598می شناسیم، که در آن صدام  جنایتکار به عنوان: آغاز کننده جنگ معرفی شد و: پرداخت غرامت های زیادی را بر عهده گرفت . البته هنوز آن غرامت ها پرداخت نشده! و قرار هم نیست که پرداخت شود، زیرا که صدام از بین رفته، و صورت مسئله پاک شده است.

    این بار نیز دشمن اصلی، یعنی آمریکا محکوم شده تا: تحریم های ظالمانه ای را که :خود شروع کننده آن بوده بردارد، تا ایران هم مانند بقیه کشورها، در مبادلات تجاری و فرهنگی ازاد باشد. البته تحلیل ما این است که باز هم، ایران موفق نخواهد شد که غرامت ها را، حتی از خود آمریکا بازپس بگیرد! زیرا که بازهم اوباما می رود، و صورت مسئله پاک می شود.

    البته اوباما خود، همکاری زیادی کرد تا: توافقنامه صورت گیرد، ولی این فعالیت او از سر دوستی با ایران نبود، بلکه از سر ناچاری بود، که تا قبل از فروپاشی سازمان تحریم، آن را نجات دهد. ولی این کوشش او هم نتیجه نخواهد داد، و خودش قربانی این سازمان تحریم خواهد شد. همانطور که صدام قربانی تجاوز خود شد. عدم درک این موضوع، پاشنه اشیل کسانی است که گفتگو را، اساس کسب حقوق خود می دانند.

   در زمان شاه نیز این ها بودند، و می گفتند زیر سایه همان قانون اساسی شاه هم، می توان انقلابی بود! این جریان تفکر، درست در نقطه مقابل تفکر امام خمینی ره بود. زیرا امام خمینی ره با اساس سلطنت مخالف بود، و می گفت با وجود افراد مستبد، حتی قانون خوب هم قابل احرا نیست . و همینکه مردم هم به این اندیشه رسیدند، انقلاب اسلامی پیروز شد، آنجا که شعار می دادند: ما می گیم شاه نمی خوایم، نخست وزیر عوض می شه! ما می گیم خر نمی خوایم، پالون خر عوض می شه! اما اندیشه لیبرالی، علیرغم مخالفت امام و امت، راه خود را ادامه داد و در: نقطه های حساس تاریخی زهر خود را ریخت.

    خیلی ها افتخار می کنند که: توانستند با اعمال نفوذ در سازمان ملل، متجاوز بودن صدام را در قطعنامه درج کنند! ولی امام ره آن را جام زهر تعبیر کرد. و این نشان از آن داشت که: جریان لیبرالی این بار به دست: یاران نزدیک امام، خود را ظهور و بروز داده، که امام نمی تواند نام آن ها را ببرد! و ناچار از حالت دفاعی، به تدافعی رفته و با قربانی کردن خود، و نوشیدن جام زهر، قطعنامه را قبول می کند!

   شاید به همین دلیل است که: مفتی اعظم آل سعود ادعا می کند: ابن ملجم در شمال تهران است، و مرکز زیارت و احترام ایرانی ها است! یعنی آش آنقدر شور شده، که آشپز هم به صدا آمده است. اکنون هم جریان لیبرالی نفوذی در: خط امام و رهبری در حال: پیاده کردن طرحی هستند که: عاقبتی چون قطعنامه داشته، نه تنها یک ریال به خزانه دولت نمی رسد، بلکه ریز گردها و بلایای دیگری هم، سرازیر می شود.

    آن ها می گویند اگر رفع تحریم شود، مملکت از این رو به آن رو می شود، و همه جا مملکت گل و بلبل می شود! البته بلافاصله بعد از تصویب توافقنامه، عقب نشینی آغاز شد! وزیر نفت گقت: سال ها طول می کشد تا این رفع تحریم اثر بگذارد! خزانه دار مملکت هم، با یک تخفیف 115 میلیارد دلاری، مجموع مطالبات ایران از آمریکا را، فقط 22 میلیارد دلار اعلام کرد!

وزیر صنعت هم گفت که: درست است که بعد از تحریم، واردات زیاد می شود ولی، باید سعی کنیم اجناس بهتری تولید کنیم! این در حالی است که همه میدانند: بزرگترین استدلال ها برای اخذ بودجه، و حتی حذف یارانه نقدی، افزایش تولید است، ولی وقتی بودجه می گیرند، همه صرف واردات می شود! و تولید توجیه اقتصادی خود را، از دست می دهد.

لذا راه جلوگیری از: بد عهدی طرف مقابل، روشن ساختن ذهن لیبرال های اسلامی می باشد، که در ارکان دولت نفوذ کرده اند. و همه چیز ایران را به: رفع تحریم ها گره می زنند.

How can the bad enemy dead era?

This is the second agreement is a resolution Iran will be successful from the United Nations to condemn your enemy. It's the first time we know of Resolution 598, in which the criminal Saddam as: the beginning of the war was introduced, many compensation claims. Of course, compensation is not paid yet! And is not going to be paid, because Saddam is gone, and if the problem is cleared. This time the main enemy, America was sentenced to sanctions outrageous that: Self Starter take it to Iran, like other countries, is free for commercial and cultural exchanges. However, our analysis is that once again, Iran will not be able to compensate, even America itself be back! Because it would be Obama, and the issue will be cleared. Obama, of course, the great work that the agreement be carried out, but activities resumed his friendship with Iran, but out of desperation, which before the collapse of the sanctions, it will save. But this is not the result of his efforts, and his sacrifice will boycott the organization. As Saddam himself was a victim of rape. Lack of understanding of this issue, the Achilles' heel of those who speak it, the basis of their rights. At the time, this was the king, and the king said under the constitution, it was revolutionary! This thinking, just the opposite of thinking was Imam Khomeini. For Imam Khomeini was opposed to the monarchy, and said despite those despots, even good laws can not Ahra. Once people came to the idea of ​​the Islamic Revolution succeeded, because chanted: We do not want Ltd. King, the Prime Minister turns! We do not want Ltd. Donkey, donkey saddle turns! But liberal ideas, in spite of the opposition leader and the nation, continued their way and point out their venom historically sensitive. Many are proud that were able to influence the United Nations over the resolution of Saddam insert! But the Imam Khomeini interpreted it poison. This shows that, during this time the liberal: his close friends, his rise, and the leader can not take its name! And forced the defense case, the defense, and with self-sacrifice, and drink poison, the resolution accepts! It is for this reason that the Grand Mufti of Saudi claims: Ibn Moljam in northern Tehran, and Iran is a center of pilgrimage and respect! The soup was too salty, the chef is also sound. Now the liberal influence in the leadership of Imam are: implementation of a scheme that eventually had the resolution not only not a penny to the state treasury, but fine dusts and other disasters, flowing. They say if the lifting of the sanctions, the country hence it is, and all the beloved country! However, immediately after the adoption of the Agreement, the withdrawal began. Oil Minister he said: the years it takes to affect the lifting of the sanctions! Treasurer of the country, with a discount of $ 115 billion, the total receivables of the America's, only 22 billion dollars!

Minister of Industry also said it is true that after the ban, high imports, but must try to produce better goods! However, everyone knows: the arguments for the budget, and even the elimination of subsidies, increase production, but when budgets are all imports to be! And economic feasibility of production itself, loses.

The way to avoid bad promise the opposite side, illuminating the minds of liberals, who have infiltrated the organs of government. And everything Iran: lifting the sanctions node turns.

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :

دنیا در انتظار دو قطب! یا دو مرکز است که مرکز: خبر و حوادث جهان است. این دو مرکز عبارتند از: مجلس شورای اسلامی ایران، و کنگره ملی آمریکا . البته مراکز دیگری هم وجود دارد مانند: شورای امنیت یا حتی یمن و عربستان ، عراق و داعش ، سوریه و اسرائیل  ، چین و تایوان، اکراین روس و اروپا ، افغانستان و طالبان ، ولی همگی کمرنگ شده اند.

اگر تحلیل اوضاع جهان را در: چند قسمت بیان کنیم مهمترین آن، حمله عربستان به مردم یمن است. زیرا بیشترین تلفات انسانی و: نسل کشی در آن اتفاق می افتد. 21 میلیون مردم یمن، در شرایط اضطراری هستند. کمک های انسان  دوستانه ، از مردم یمن جلوگیری می شود، و این عمل شرم آور ادامه دارد، و مردم یمن عید فطر را در میان: خون و آتش می گذرانند.

 هتل ها، مساجد، بازار ها، خانه ها هیچکدام از حمله در امان نیستند، و مردم در خواب و بیداری، مورد هجوم جنگنده های: عربستانی قرار می گیرند. اما سازمان های بین المللی آن را نمی بینند، و اخبار آن هم پخش نمی شود، اگر تعداد خبرنگارانی که: در هتل کوبورک حضور داشتند، به یمن می رفتند، پوشش خبری مناسبی به دست می آمد! اما خبرنگاران هم ترجیح می دهند، در هتل باشند و بی خوابی بکشند، و حتی از بالکن مصاحبه بگیرند، ولی به سراغ  یمن می رود.

دلایل عدم پوشش خبری، دو موضوع مهم است یکی: مربوط به خود خبرنگاران می شود، و دیگری مربود به حامیان آنها. تابحال دنیا تصور می کرده که صهیونیست ها، حامی خبرنگاران هستند، لذا هر خبری که آنان بخواهند برجسته می شود: همه خبر گزاری ها ، روزنامه و رسانه ها به آن می پردازند. اما خبری که آن ها نخواهند که منتشر شود، بایکوت می شود! هیچ خبرنگاری آن را نمی بیند و درهیچ رسانه ای هم منعکس نمی شود. ولی سوتی های نتیانیاهو نشان داد که جای اسپانسر ها عوض شده، و دیگر کسی از اسرائیل حساب نمی برد. واین کمک کرد تا دست های پشت پرده، آشکار تر شوند و آنها کسانی جز: آل سعود نبودند.

 هم اکنون تمام ماهواره ها و خبرگزاری هایی که: حامی سعودی دارند، خبری از یمن پخش نمی کنند، در واقع رسانه های دنیا بر دودسته اند: در باره یمن خبر پخش می کنند. و یا پخش نمی کنند!

درست همین دسته بندی در مورد: جناح اسرائیل و سوریه است. خبر ها یا از سوریه حمایت می کند: یا از اسرائیل و این خط مرزی و شناختن، بنگاههای خبری صهیونیستی است. کسانی که از نتانیاهو نقل قول می کنند، رسانه صهیونیستی هستند! و آن هاییکه نقل نمی کنند یا: از او انتقاد کند، ضد صهیونیست هستند.

در مورد چین و تایوان هم همینطور است، آن هایی که تایوان را جزء مستعمرات چین می دانند، در یک صف ، مخالفان حضور چین در تایوان در صف مقابل . ایران ترجیح می دهد: تایوان را جزئی از چین بداند! زیرا در غیر اینصورت، چین از برنامه هسته ای ایران، دفاع نخواهد کرد.

در مورد اکراین، باز این ایران هست که: نقش اصلی را دارد، اگر اکراین را حق روسیه نداند! روسیه هم از مداکرات خود، به نفع ایران استفاده نخواهد کرد.  پس حوادث اکراین و سوریه ، تایوان و جاهای دیگر، در موضوع هسته ای ایران، خود را نشان می دهد. موضوع هسته ای ایران هم به دو: مجلس ایران و آمریکا بستگی دارد.

حتی در عراق و افغانستان ، بحرین و میانمار هم دقت کنیم، باز هم ایران کوتاه می آید! زیرا ممکن است به مسئله هسته ای ضربه وارد شود. درست است که اخباری از عراق، سوریه یا لبنان و غزه منتشر می شود. ولی ارزیابی خبر نشان می دهد: این خبر ها هم تحت تاثیر: مسئله هسته ای قرار دارد. لذا جهان بطور واضح، به دوقطب ایران و آمریکا تبدیل شده اند.

Two houses and no

The world is waiting for the poles! Or the center of the center of news and events in the world. The two centers are: the Iranian parliament, the National Congress of America. Of course, there are other institutions such as the Security Council or even Yemen and Saudi Arabia, Iraq and Dash, Syria, Israel, China, Taiwan, Russia, Ukraine and Europe, Afghanistan and the Taliban, but they have faded.

If an analysis of the world in a few express the most important is to attack the people of Yemen is Saudi Arabia. For most of human casualties: it happens genocide. 21 million people in Yemen are in an emergency situation. Humanitarian aid for the people of Yemen to stop, and this is a shame continues, and the people of Yemen Eid al-Fitr in the blood and live fire.

 Hotels, mosques, markets, houses are not safe any attack, and people in sleeping and waking, attacked fighters: Saudi placed. But international organizations do not see it, and the news is not broadcast, the number of journalists that were present in the hotel Kvbvrk, went to Yemen, came good coverage! But journalists still prefer to sleep in the hotel and kill, and even from the balcony of their interview, but goes on to Yemen.

The reasons for lack of coverage, is one of two important issues: its own journalists, and other supporters Mrbvd them. Until now, the world believed that the Zionists, supporters are journalists, so any news that they want to be featured: all news, newspapers and the media to pay. But the news that they will be released, the boycott! Does not see it and in any new media journalism is not reflected. Goofs for Ntyanyahv but indicated that the sponsorship change, and the other person does not account for Israel. This helped to get behind the scenes, and they are more obvious than others: they were the House of Saud.

 Now all satellites and the Agency that: pro-Saudi, the news from Yemen, not in the media world are either: About Yemen News broadcast. Or, not!

Just sort of: the Israel and Syria. News from Syria supports either the line and recognize Israel, Zionist news agencies. Quotes are those of Netanyahu, the Zionist media are! And whose transport or not: he is criticizing, are anti-Zionist.

In the case of China and Taiwan as well, it is that the colonial Taiwan as part of China are in a queue, opponents of China in Taiwan upfront. Iran prefers: Taiwan is part of China to know! Because, otherwise, China, Iran's nuclear program, not support.

In the case of Ukraine, it is the country that has the main role, if Ukraine to Russia the right to know! Russia in its negotiations, Iran will not benefit. After events in Ukraine and Syria, Taiwan, and elsewhere, the Iranian nuclear issue, your show. The Iranian nuclear issue to the Assembly of Iran and America depend.

Even in Iraq and Afghanistan, Bahrain and Myanmar are not careful, the country is short! Because it may cause harm to the nuclear issue. It is true that the news from Iraq, Syria, Lebanon and Gaza is released. But the assessment shows: The news also affected: the nuclear issue. The world clearly to Iran and America have become bipolar. 

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :
چهارشنبه 24 تیر 1394 :: نویسنده : سید احمد حسینی ماهینی

می گویند گرگی یک بچه بز زائید! همه تعجب کردند و: دور او را گرفتند و سوال کردند: تو یک ماده گرگ هستی، چطور بچه بز زائیدی؟ می گوید داستانش دراز است! من چند بار رفتم خانه شنگول و منگول، و دست های خود را به آرد زدم، و گفتم منم منم مادرتون! البته شنگول و منگول گول نخوردند، ولی پدر شنگول و منگول، ماجرا را جدی گرفت، این بود که من حامله شدم!

 حالا داستان غنی سازی هم همینطور است، ملت ایران فریب گرگ را نخوردند، بلکه او را حامله هم کردند! زیرا وقتی غنی سازی به 20  درصد رسید، ملت جشن گرفتند و شادی ها كردند، حالاهم كه 20درصد را متوقف كردند، جشن می گیرند این یعنی ملت شاد كه به: هر بهانه ای جشن می گیرد، بعد هم می گویند جوانان ما افسرده و: مردم ما غمگین هستند. در حالیکه اکنون جهان، ایران هسته ای را به رسمیت شناخت.

ما ضمن خوشحالی از امضای توافقنامه هسته ای، آن را به تمام ملت ایران تبریك عرض می كنیم و: مخصوصا به تیم مذاكره كننده خسته نباشید، می گوییم . و دلواپس و نگران ادامه آن هم نیستیم، زیرا وقتی از صفر تا 50 رسانده ایم، از 50تا صد هم کاری ندارد.

   به احتمال قوی كنگره امریكا، و مجلس ایران هم، در یك پروسه دو تا چهار ماهه،  با یكدیگر جنگ رسانه ای خواهند داشت! ولی عاقبت همه جنگ ها صلح است! وشاید بدون هیچ تغییری، تصویب و اجرا شود .لذا ما باید برای دوران (پسا تحریم) پس از تحریم، برنامه ریزی نماییم.

   یکی از پیامدهای ساده این توافقنامه، افزایش مبادلات سیاسی و فرهنگی است. یعنی مردم آمریكا با ذوق و شوق فراوان، راهی این دیار كهنه خواهند شد، تا با گنجینه خاورمیانه آشنا شوند، و مردم ایران هم با همان ذوق و شوق، راهی آمریكا می شوند، تا دنیای جدید را، كه مركز اقتصاد وصنعت جهانی است، از نزدیك ببینند.

و به این ترتیب یك تخلیه دو سویه اتفاق می افتد: یعنی ایرانی ها به آمریكا هجوم می برند، و آمریكایی ها سیل آسا به ایران می آیند. و لذا ایران از ایرانی تخلیه، و از آمریكایی پر می شود! و آمریكا از آمریكایی خالی و، پر از ایرانی می شود، دلیل این کار هم همین است: بعد از قبول توافقنامه نه تنها، دلار درایران ارزان نشد، بلکه روز دوم نزدیک 15 درصد قیمت بالارفت.

  بعید نیست حتی در آمریكا هم، جمهوری اسلامی ایجاد شود. زیرا در دوران تحریم که هیچ راهی نبوده ، ایرانیان تمام مراکز مهم آمریکا را تسخیر کرده بودند. کافی است در گوگل یا ،هر موتور جستجوگر بزنید: ایرانیان در امریکا، خواهید دید تنها کسی که از مسئولین آمریکایی، ایرانی نیست، نتانیاهو است! آن هم چون متولد اورشلیم است، حسودی می کند! و الا بیشتر مسئولین اسرائیل هم، ایرانی تبار هستند. و کوروش شاه ایران را، بیشتر از خود ایرانیان دوست دارند.

    اصلا اگر ایرانی و ایرانی تبار را، از دنیا حذف کنند چیزی باقی نمی ماند! اوباما به تازگی اعتراف کرده که: از تحریم ایران ، خود ایران ضرر ندیده، چون به انرژی هسته ای دست پیدا کرده، ولی کره و چین ، بنیاد راکفلر و اروپا و.. همه، میلیاردها دلار متضرر شده اند! ایران فقط 50میلیارد دلار، از طریق دادگاه ها از امریکا مطالبه دارد. مطالبه بانک مرکزی ایران، از آمریکا 22 میلیارد دلار است. اورانیوم غنی شده خریداری شده از: آفریقای جنوبی بعد از چهل سال، هنوز به ایران تحویل نشده. قطعات هواپیما و اجناسی که: ایران از اروپا و آمریکا خریده، و پولش را داده هنوز، به ایران تحویل ندادند!

ساختمان ها و دارایی هایی که ایران، در آمریکا دارد و به زور، آن ها را تصاحب کرده اند، اگر به ایران باز گردانده شود، برابر بودجه کل آمریکا می شود. سرمایه ایرانی ها در آمریکا، اگر روزی به ایران برگردد، آمریکا ورشکست می شود! این سرمایه ها در دوران انقلاب اسلامی، به وسیله شاه و هواداران آن، از ایران خارج شده . و این تازه درصد کوچکی از: عتقیه جات و اشیای تاریخی ایران است، که تمام موزه های دنیا را پر کرده، و اگر روزی به ایران برگردد، همه موزه ها  تعطیل می شوند.  

Iranian citizens are happy and frisky.
Wolf said Goat conceive a child! All were amazed and round him, and asked: You are a wolf, how to conceive a baby goat? Tells the story of the long! I went a few times at home and Mngvl cosh, and I had to flour your hands, and said, I am your mother! It was a fine and Mngvl fool, but fine and Mngvl father, took the matter seriously, was that I was pregnant! Now the story is the same enrichment, Iran deceived Nkhvrdnd wolf, but she was pregnant! Because when enriched to 20 percent, people were celebrating and happy are they now that 20 percent stopped, celebrate, because it means people happy is every reason to celebrate is, then say young people are depressed, : Our people are sad. While the world recognized nuclear-armed Iran.
We are pleased to sign the nuclear agreement, it is all the Iranian people and we congratulate, in particular, to the negotiating team are not tired, we say. It is not more nervous and worried, because when we've had from zero to 50, 50 percent are not working. Most probably the US Congress and the Iranian parliament, a process in two to four months, the media will have war with each other! But the end of all war is peace! Maybe without any changes, we must be approved and implemented .lza period (post-sanctions) After the sanctions, we planned. One simple consequence of this agreement, increased political and cultural exchanges. The American people with a lot of enthusiasm and passion, the way this country will be old, to become familiar with the treasures of the Middle East, and the Iranian people with the same verve and passion, are the American way, to the new world, the world of economy and industry, watch closely.
In this way a double discharge occurs: the Iranians are defying the United States, and Americans are flood to Iran. And therefore discharge of Iranians and Americans filled! And the United States of America and empty, filled with the Iranians, because it is the same thing after the agreement is not only the dollar Iran was not cheap, but the second day, rising nearly 15% of the price. It is not unlikely, even in the United States, the Islamic Republic develop. Because there is no way under sanctions, Iran had conquered all important centers of America. Just Google or any search engine box: Iranians in America, you'll see the only one that American officials, Iran, Netanyahu is! Since it was born in Jerusalem, is jealous! Soon most of Israel officials, are of Iranian origin. And Cyrus king of Persia, most Iranians want. Even if the Iranian Persian, remove what remains of the world! Obama recently acknowledged that the Iran sanctions, Iran has seen a loss as to acquire nuclear energy, but Korea and China, and Europe, and the Rockefeller Foundation, the billions of dollars have been lost! Iran only $ 50 billion of its claim through the courts of America. Ask the Central Bank of Iran, America 22 billion dollars. Buy enriched uranium from South Africa after forty years, has been delivered to Iran. Aircraft parts and goods that Iran bought from Europe and America, and the money has still not delivered to Iran!
Buildings and assets in Iran, in America and in force, they have won, if returned to Iran, America will be equal to the total budget. Iranian assets in America, if I go back to Iran, America is bankrupt! These assets during the Islamic Revolution and its supporters by the king, fled Iran. And this is just a small percentage of antiquities and historical objects of Iran, which has filled all the museums of the world, and if I go back to Iran, all museums are closed.
نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :
چهارشنبه 24 تیر 1394 :: نویسنده : سید احمد حسینی ماهینی
نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :

گناه یمن این است :

در این برهه از زمان خداوند وظیفه فتح مکه، و پاک کردن آن از لوث آل یهود را به: عهده آن ها گذاشته، و آن ها توان این کار راهم دارند، ولی از انجام آن خود داری می کنند. لذا تا موقعی که این کار انجام نشود، بمباران مردم آنجا ادامه دارد. به عبارت بهتر خداوند انگیزه فروپاشی آل سعود را، در دل آن ها گذاشته و تا روزی که: آل سعود از بین نرود حملات را ادامه خواهد داد، و تا بدست اوردن سرنوشت محتوم خود، دیوانه وار حملات به مناطق شهری را ادامه خواهد داد.

تحلیل نظامی این نظریه بسیار ساده است. عربستان به دلیل گرایش های غربی دارای نیروی هوایی قوی است، که دارای آخرین سلاح های تولید غربی، آن هم بطور کامل است . و لذا برای آن ها بمباران  مناطق یمن، مانند بازی رایانه ای است. زیرا می دانند هیچ خطری از سوی یمن متوجه آن نیست، و پدافند یمن قدرت مانور ندارد.

   اما یمن برعکس براثر گرایش های شرقی، دارای نیروی زمینی قوی است، و این نیرو از پشتوانه مردمی هم برخوردار است. یعنی دفاع غیر نظامی یا بسیج مردمی، در آن گسترده است بطوریکه اگر، همه مردم یمن هم مسلح باشند، دولت انقلابی را خطری تهدید نمی کند. و این موضوع درست عکس موضوع عربستان است، زیرا در آنجا نیروی زمینی بسیار ضعیف و: بدون پشتوانه مردمی است. در واقع فاقد روحیه لازم برای: رزم طولانی و: جنگ های دراز مدت است .

    البته یمن ضعف نظامی هوایی خود را، با خرید موشک و ساخت آن در داخل، جبران کرده، علاوه بر انکه مقاومت مردمی، حملات هوایی را بی نتیجه گذاشته، یعنی مردم از حملات هوایی عربستان به یمن، هیچگاه راه را اشتباه نمی روند، و خود عربستان را مسئول آن همه کشتار غیر نظامی می دانند. در حالیکه اگر در عربستان یک حمله هوایی صورت گیرد، مردم راه نفس خود را باز می بینند، و برعلیه دولت مرکزی قیام می کنند.

در عربستان کمیته های مردمی وجود ندارد، و اگر هم بطور مخفی تشکیل شود، با هدف سرنگونی آل سعود تشکیل می شود: چیزی که در یمن، باعث تقویت  دولت مرکزی می شود. حضور گرو ه های تکفیری در یمن، فقط به دلیل حمایت های عربستان است، یعنی اگر عربستان گروه های تکفیری را، حمایت مالی و تسلیحاتی نکند، این گروه ها از بین می روند و: یا به کمیته های مردمی ملحق می شوند، و از دولت مرکزی حمایت می کنند.

    ولی در عربستان مردم احتیاجی به: کمک مالی یا تسلیحاتی خارجی ندارند، آن ها همینکه فرصت آزادی بدست آورند، خودشان میدانند چگونه برعلیه: دولت مرکزی قیام کنند. لذا در حالت کلی، یمن در زمینه حمله و دفاع، موقعیت ممتازی دارد که :عربستان در هر دو حالت، یعنی جنگ های متقارن یا نا متقارن بازنده است.

     حملات هوایی عربستان، نه تنها ملت یمن را در دشمنی با آل سعو، پابر جا و محکم می کند، حتی از درون ، خود ارتش و خلبان ها راهم مثلا خوره می خورد، و از بین می برد. خود کشی یا دیگر کشی و یا فرار از ارتش، در نیروی نظامی عربستان غوغا می کند، چیزی که سربازان یمنی، حتی به آن فکر هم نمی کنند! زیرا انگیزه ارتش یمن دفاع از خود است، ولی انگیزه ارتش آل سعود، تجاوز به دیگران است.

  با این تحلیل ارتش یا: کمیته های مردمی یمن، به راحتی می توانند به نجران ، ظهران و دیگر شهر های مرزی حمله کنند، و در همانجا باقی بمانند. حتی میتوانند با شوق و انگیزه کافی، ارتش را به سمت ریاض، مکه و مدینه هم حرکت بدهند. مردم عربستان هم هیچ مقاومتی نمی کنند، بلکه  در انتظار ورود یمن هستند.

   سران انقلابی یمن هم، این را بخوبی میدانند ولی، مانند گنجشک اسیر افسون مار های: خوش خط و خال آل سعود شده اند. وخود را در حدی نمی دانند که: به آل سعود حمله کنند! چون تحت تاثیر تبلیغات و جنگ روانی سعودی ها هستند. اما بهر حال برای نجات مردم خودشان هم که شده، باید گیج و منگی را کنار بگذارند، و با یک حرکت حساب شده، آل سعود را به جهنم بفرستند.

Yemen sin is that its duty, does not work for the conquest of Mecca.

At this point in time the Lord duty conquest of Mecca, and clear out the Jews revile al: charge them with, and they can do it my way, but they're doing it. So as long as this is not done, there will continue to bomb people. In other words, the collapse of the House of Saud's motivation God in their hearts and, until the day that the House of Saud is not the attacks will continue, and to obtain their own destiny, frenzied attacks on urban areas will continue.

Military Analysis, the theory is simple. Saudi Air Force has a strong Western orientation, with the last weapon of the West, it is perfect. Therefore, for the bombing of areas in Yemen, such as computer games. Because they know not see any threat from Yemen and the Yemeni Defense does not exercise power. However, due to the tendency of eastern Yemen, by contrast, has a strong ground forces, and the force of popular support it enjoys. The civil defense or popular mobilization, it is wide, as if, all Yemenis are armed, dangerous revolutionary government intimidation. And this is just the opposite issue of Saudi Arabia, because the ground is very weak and without popular support. In no mood for: long battle: the long-term. The Yemeni military weakness of its air, to buy missiles and making it inside, offset, in addition to popular resistance, the air strikes have failed the people of Saudi air strikes in Yemen, did not go the wrong way, and Saudi Arabia responsible for the killing of civilians all know. If a Saudi air raid carried out while people still see their breath, and they rose up against the central government.

Saudi popular committees do not exist, and if they secretly formed, with the aim of toppling the House of Saud is formed: that in Yemen, to strengthen the central government. The takfiri groups in Yemen, just because of the support of Saudi Arabia, the Saudi group Takfir if financial support and not arms, these groups are destroyed and either join the popular committees, and the Central government support. In Saudi Arabia, people need to: financial aid or arms are not, as soon as they get free time, they know how to fight: the central government revolt. In general, Yemen in attack and defense, excellent location that Saudi In both cases, the symmetrical or asymmetrical war is lost. Saudi air attacks, not only against the people of Yemen in Al-Sv, Pabr fit and strong, even from within his own army and provided pilots for leprosy eats and destroys. Suicide or suicide or running away from the army, the military Arabia's melee, which Yemeni soldiers, they do not even think about it! Yemeni army for self-defense reasons, but motivated by the Saudi army, aggression to others. Based on this analysis or the military committee of the Yemeni people, easily can Najran, Dhahran and other border towns attacked, and remain there. Can even be motivated by enthusiasm and army to Riyadh, Mecca and Medina also move. Saudis did not resist, but to expect in Yemen. Yemen revolutionary leaders, know this well but, like a captive bird charm a snake by: Welcome mole are Saudi. Vkhvd do not know the extent to Saudi attack! Because under the influence of propaganda and psychological warfare are Saudis. However, to save the people themselves who must be confused, and confusion aside, and with a deliberate motion, the House of Saud to send to hell. 

نوع اخبار :
برچسب ها :
لینک ها :


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :